FirmaProdig-Tech mierniki lakieru jest największym w kraju producentem mierników grubości lakieru (testerów, czujników lakieru). Nasza firma zajmuje się produkcją urządzeń elektronicznych i profesjonalnym montażem SMD, THT; kupując nasze produkty możesz być pewien, że kupujesz sprzęt wysokiej jakości wyprodukowany na profesjonalnej linii produkcyjnej. Mierniki produkowane są w całości przez nas (łącznie z sondami pomiarowymi). Produkcją elektronicznych mierników lakieru zajmujemy się od 2006 roku. Dzięki naszemu doświadczeniu, nasi klienci mogą cieszyć się wysoką jakością naszych produktów. Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie – oferujemy dobre rabaty przy większych ilościach zamówionego towaru.

Niektóre nasze rozwiązania zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego. Więcej na temat naszych zgłoszeń patentowych.Posiadamy własną pracownię do badań EMC oraz dobrze wyposażoną pracownię prototypów i badań doświadczalnych.

Planujesz zakup samochodu? Nie daj się oszukać!
Koszt lakierowania samochodu to wydatek opiewający na minimum 1700 zł. Zdrowie i życie są bezcenne, a tymczasem każdorazowo wsiadając do samochodu z niepewną przeszłością stawiamy je na szali. Możesz tego uniknąć!
Kup miernik samochodowy i sprawdź stan pojazdu przed zakupem! http://www.prodig-tech.pl/

 

 .                      .                   

Kategorie: Poradnik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *